Farma

Co je dobré pro lidi, je dobré pro zvířata. Přípravky na bázi kamenného oleje pomáhají doma, ve stájích, chlévech i na farmách s ochranou, hygienou i léčebnou péčí o naše miláčky. Jsou vysoce účinné a neobsahují konzervanty, proto nedráždí kůži a zvířata je výborně snášejí.

Počet produktů: 6
 • Všestranný protizánětlivý balzám na účinné hojení vnějších poranění a léčbu kožních zánětů, abscesů, ekzémů u koní, skotu, psů a koček.   Je vhodný také na krytí otevřených ran. Pomáhá i proti bolesti a hojí problematickou pokožku.   Přírodní přípravek bez chemických a konzervačních přísad.  

  635,00 Kč
 • Tradicí ověřená antiseptická mast pro léčebnou péči o dobytek nejen na farmách a statcích.      Pomáhá hojit odřeniny, záněty a kožní problémy, kopyta a drápy. Pomáhá proti bolestem kloubů a kostí. Má protizánětlivé účinky, působí citlivě a dlouhodobě.      Přípravek bez konzervačních přísad.   Rakouský certifikovaný výrobek z VITAL regionu Achensee/Tirol.

  565,00 Kč
 • Osvědčený přípravek s přírodními ingrediencemi pro speciální péči o pokožku koní. Chrání zvířata ve volné přírodě, ve výběhu i ve stáji.   Jemně voní (obsahuje pomerančový, citronelový a cedrový olej) a při aplikaci na světlou srst koní nezanechává stopy. Pro tmavé koně můžete použít >  OCHRANNÝ FLUID pro skot    Fluid je velmi úsporný a má...

  599,00 Kč
 • Osvědčený přípravek s přírodními ingrediencemi pro speciální péči o pokožku skotu (a tmavých koní). Chrání zvířata ve volné přírodě, ve výběhu i chlévě.   Podle množství a klimatických podmínek působí i několik dní. Má charakteristický zápach. Pozor, při aplikaci na světlou srst může zanechat skvrny. Pro koně s bílou nebo světlou srstí použijte >...

  620,00 Kč
 • ZBÝVAJÍ POSLEDNÍ KUSY, KONČÍ DOVOZ DO ČR! Jedinečný šampon, který chrání psí pokožku a srst před parazity, brání šíření blech, odstraňuje pach i svědění a zajišťuje hedvábný lesk srsti.   Přípravek s čistým citronovým olejem a bez dráždivých složek.

  149,00 Kč 165,00 Kč
 • Tradiční zklidňující tyrolská mast kamenného oleje pro léčení zánětu vemena a pro péči po kousnutí a bodnutí hmyzem.   Má antibakteriální účinky, je vhodná pro ekologické zemědělství.   Přírodní přípravek bez chemických a konzervačních přísad. 

  495,00 Kč
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek