Lupy, slabé vlasy

Roztřepené konečky vlasů, svědící hlava, lámavé vlasy? Kamenný olej má hojivé a protizánětlivé účinky, které jsou pro exkluzivní péči o pokožku nezbytné. Pravidelné používání šamponů a balzámů s kamenným olejem pomáhá nepříjemnosti s vlasy odstranit.

Počet produktů: 4
 • Dávkovač na tekuté mýdlo vám umožní snadné a hygienické použití mýdla přímo z lahvičky.   Je vhodný do balení 200 ml i 500 ml. Podle potřeby seřízněte nebo odstřihněte plastovou trubičku.

  49,00 Kč
 • Exkluzivní šampon pro obzvlášť náročné vlasy dospělých a nejjemnější vlásky dětí. Posilující péče s optimálním pH pro každodenní použití. VITAL šampon je přípravek bez konzervantů, s výbornou snášenlivostí, velmi jemným a vyváženým složením kvalitních substancí a harmonickým parfemováním. Působí blahodárně především na suchou a citlivou vlasovou pokožku....

  220,00 Kč
 • Balzám s účinnými složkami, které posilují vlasy a dodávají jim příjemný hedvábný lesk.   Usnadňuje česání a úpravu všech typů vlasů. Uhlazuje vlasové vlákno i s roztřepenými konečky, posiluje ho a vyživuje.   V kolonce BALENÍ zvolte množství přípravku, které Vám vyhovuje.

  190,00 Kč
 • Pro exkluzivní péči o jemné roztřepené, zejména lehce mastné vlasy a citlivou pokožku hlavy. Šampon s neutrálním pH šetří pokožku hlavy, brání vzniku lupů, zabraňuje svědění. Vlasům propůjčuje hedvábný lesk, posiluje vlasová vlákna v celé délce a nevysušuje je. Hodí se k častému mytí. K tomuto balení šamponu s kamenným olejem si můžete zakoupit také...

  190,00 Kč
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek