O spolupráci s Vámi stojíme

Máte-li zajímavou nabídku na spolupráci s námi, kontaktujte nás, prosím,  e-mailem nebo telefonicky  Rádi s Vámi probereme možnosti spolupráce a domluvíme se na podmínkách. Preferujeme obchody s luxusním kosmetickým zbožím, lázně, lékárny, hotely a wellness zařízení, masážní salony a kosmetická studia.


Kde se s kamenným olejem potkáte?

NA SLOVENSKU na webu WWW.TIROL.SK

Zákazníci ze Slovenska mohou od 1. července 2020 nakupovat na novém e-shopu www.tirol.sk.
Máme radost, že se nám podařilo domluvit spolupráci s obchodním partnerem v Žilině  a že slovenští zákazníci budou mít objednané zboží doma dříve a za nižší dopravné. 
LÁZEŃSKÝ OBCHOD HARMONIE, PODĚBRADY

Kouzelný obchůdek s atmosférou nabízí k prodeji sortiment výrobků s kamenným olejem od šamponů a mýdel ke koupelovým olejům.
Na krásném místě přímo na lázeňské kolonádě vedle kavárny Oliver můžete koupit i dárkové předměty nebo porcelán. Doporučujeme k návštěvě :-) 
IMG_0215.JPG

PENSION POD VĚŽÍ, KOLÍN


V historickém centru Kolína, ve velmi klidné ulici pod chrámem sv. Bartoloměje, si můžete dopřát koupel v kamenném oleji, bylinnou lázeň nebo "kamennou masáž" se zábalem.
Na pokojích útulného penzionu vyzkoušíte, jak krásně voní Tekuté mýdlo s kamenným olejem, jak Vaše vlasy pookřejí díky VITAL šamponu a pokožka zvláční působením Sprchového gelu.
Ubytujte se a užijte si pár dní v krásném královském městě...